Serv-U Secured FTP

Serv-u Secured FTP jest to łatwe w użyciu i szybkie oprogramowanie serwera FTP. Narzędzie zapewnia bezpieczny i niezawodny transfer danych, posiada wszystkie funkcje umożliwiające zarządzanie transferem plików przez Internet. Dzięki temu programowi użytkownik ma dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca. 

Najważniejsze cechy programu Serv-U Secured FTP

Bezpieczne przesyłanie plików za pomocą protokołu FTP i FTPS

Zapewnienie wymaganej ochrony dla wrażliwych plików, które nie powinny być przesyłane standardowym e-mailem. Program szyfruje pliki przy użyciu protokołów SSL/TLS, aby zapobiec manipulowaniu, wyciekom lub ujawnieniu danych podczas przesyłania.  

Szybkie i łatwe przesyłanie plików z przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych

Niezależnie od miejsca i czasu, pliki mogą być przesyłane, aby uniknąć przestojów w pracy. Intuicyjne i proste w obsłudze interfejsy mobilny i sieciowy pozwalają na prosty podgląd, wysyłanie i pobieranie plików.   

Duży transfer plików i wielokrotne przesyłanie plików

Przesyłanie dużych pakietów plików nie jest już problemem. Można przesyłać wiele plików naraz przekraczających nawet 3 GB, zatrzymywać i wznawiać transfery plików wraz z wglądem w kolejkę wysyłania.  

Administracja i zarządzanie transferem

Pełna kontrola nad wysyłanymi plikami, aby mieć pewność, że wszystkie zostały poprawnie dostarczone. Oprócz wglądu w szczegóły transferu można kontrolować określone jego parametry takie jak dostęp, szerokość pasma, zezwolenia i przechowywanie.  

Automatyczne zarządzanie pikami

Współdzielenie typu „każdy z każdym" (P2P) wymaga kontrolowania. Można automatycznie przenosić oraz usuwać pliki po dokonaniu transferu, a także resetować oraz wyłączać użytkowników i hasła po upływie określonego czasu.  

Łatwe dodawanie użytkowników transferu plików i grup

Dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa, interfejs programu pomaga krok po kroku tworzyć nowych użytkowników i grupy z dostępem do określonego serwera plików.  

Pełna kontrola

W sytuacjach kiedy wydajność ma pierwszorzędne znaczenie, program pozwala na takie zarządzanie transferem, aby nie miał on negatywnego wpływu na inne działania w firmie. Ograniczenia transferu plików pozwalają unikać zmniejszania przepustowości i ryzyka zużycia pamięci. 

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania
Procesor 1.0 Ghz
Pamięć RAM 256 MB RAM
Wolne miejsce na dysku 30 MB
System operacyjny Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Linux: Red Hat Enterprise Linux (RHEL) v.7.2 (rekomendowane), Fedora 24, Ubuntu 16.04, CentOS 8, 7.2, OpenSUSE 42.1
Framework .NET .NET 4.0
Baza danych opcjonalne bazy danych zgodne z ODBC, takie jak SQL Server i MySQL

Pobierz wersję próbną

Pobierz bezpłatną wersję testową, posiadającą pełną funkcjonalność programu i przetestuj ipMonitor przed zakupem. Ściągnij, zainstaluj i testuj bezpłatnie przez 14 dni.

Pobierz wersję próbną

lub

KUP TERAZ