Poniżej znajdują się inne produkty firmy Solarwinds z podziałem na właściwe im kategorie

Zarządzanie siecią

Kiwi CatTools

Program stworzony do zarządzania urządzeniami sieciowymi takimi jak routery, switche czy firewall-e. Program zawiera wiele przydatnych funkcji m.in. konfigurowanie automatycznych backupów, zmiany haseł czy konfiguracja skryptów komend

Kiwi Syslog Server

Kiwi Syslog Server zapewnia scentralizowane i uproszczone zarządzanie komunikatami dziennika na urządzeniach sieciowych i serwerach. Program pozwala na szybkie otrzymywanie wiadomości syslog, pułapek SNMP i danych z dziennika Windows, monitorowanie danych na bieżąco, odpowiadanie na komunikaty oraz szybkie rozwiązywanie problemów i nie tylko.     

ipMonitor

ipMonitor to szybkie oprogramowanie to monitorowania wydajności sieci, serwerów oraz aplikacji. Program zapewnia przejrzysty wgląd w stan urządzeń, aby jak najszybciej zarejestrować pojawienie się problemów.

Bezpieczeństwo IT

Serv-U FTP Server

Serv-u FTP Server jest to łatwe w użyciu i szybkie oprogramowanie serwera FTP. Narzędzie zapewnia bezpieczny i niezawodny transfer danych, posiada wszystkie funkcje umożliwiające zarządzanie transferem plików przez Internet. Dzięki temu programowi użytkownik ma dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca. 

Serv-U MFT Server

Serv-U Managed File Transfer Server jest to proste, niedrogie i łatwe w użyciu oprogramowanie serwera MFT. Narzędzie zapewnia bezpieczny transfer danych, posiada wszystkie funkcje umożliwiające zarządzanie transferem plików przez Internet.

Serv-U Gateway

Serv-U Gateway jest to łatwe w użyciu oprogramowanie serwera FTP.  Jest ono bezpiecznym uzupełnieniem narzędzi Serv-u FTP Server oraz Serv-u MFT Server. Narzędzie zapewnia bezpieczny transfer danych oraz posiada wszystkie funkcje umożliwiające zarządzanie transferem plików przez Internet. Dzięki temu programowi użytkownik ma dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca.

Przejdź do sklepu

Inne produkty