Serv-U Managed File Transfer Server

Serv-U Managed File Transfer Server jest to proste, niedrogie i łatwe w użyciu oprogramowanie serwera MFT. Narzędzie zapewnia bezpieczny transfer danych, posiada wszystkie funkcje umożliwiające zarządzanie transferem plików przez Internet. Dzięki temu programowi użytkownik ma dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca. Serv-U MFT Server zwiększa bezpieczeństwo i kontrolę nad transferem plików w organizacji, jak i poza nią.

Najważniejsze cechy programu Serv-U MFT Server

Bezpieczne przesyłanie plików

Przesyłanie wrażliwych plików wymagających zwiększonych standardów bezpieczeństwa możliwe jest, dzięki obsłudze przez Serv-U MFT Server szeregu protokołów bezpieczeństwa w tym FTP, FTPS (FTP przez SSL / TLS), SFTP (FTP przez SSH2), HTTP, HTTPS (HTTP i SSL) do przesyłania plików przez sieci IPv4 oraz IPv6.  

Udostępnianie plików ad hoc 

Udostępnianie plików na zasadzie każdy z każdym upraszcza ich wysyłania i dotyczące ich żądania na podstawie ad hoc.

Transfer plików z sieci i urządzeń mobilnych 

Niezależnie od miejsca i czasu, pliki mogą być przesyłane, aby uniknąć przestojów w pracy. Intuicyjne i proste w obsłudze interfejsy mobilny i sieciowy pozwalają na prosty transfer plików na zasadzie przeciągnij i upuść.

Obsługa dużych plików

Przesyłanie dużych pakietów plików nie jest już problemem. Można przesyłać wiele plików naraz przekraczających nawet 3 GB, zatrzymywać i wznawiać transfery plików wraz z wglądem w kolejkę wysyłania.

Zachowanie zgodności z przepisami

Pełne bezpieczeństwo i zgodność danych zapewniają solidne podstawy techniczne. Opcjonalny dodatek Serv-U Gateway zapewnia kompleksową ochronę podczas wdrażania serwera FTP Serv-U. Pilnowane jest, aby żadne dane nie były przechowywane w strefie DMZ w celu zapewnienia zgodności z PCI DSS i innymi regulacjami.

Integracja z istniejącymi Active Directory i serwerami LDAP 

Pliki przechowują w sobie mnóstwo istotnych informacji, aby zapobiec dostępowi do nich przez niewłaściwe osoby, program integruje się z istniejącymi serwerami AD/LDAP. Dane pomiędzy kontami użytkowników są zsynchronizowane a autoryzacja zostaje uproszczona.

Monitorowanie serwerów FTP i dzienników domen online 

W sytuacjach kiedy wydajność ma pierwszorzędne znaczenie, program pozwala uniknąć problematycznych sytuacji. Śledzenie dzienników uruchamiania, konfiguracji i aktywności serwera plików może okazać się kluczowe dla szybkiego i prostego rozwiązywania problemów. 

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania
Procesor 1.0 Ghz
Pamięć RAM 256 MB RAM
Wolne miejsce na dysku 30 MB
System operacyjny Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019,
Linux: Red Hat Enterprise Linux (RHEL) v.7.2 (rekomendowane), Fedora 24, Ubuntu 16.04, CentOS 8, 7.2, OpenSUSE 42.1
Baza danych Opcjonalne bazy danych zgodne z ODBC, takie jak SQL Server i MySQL

Pobierz wersję próbną

Pobierz bezpłatną wersję testową, posiadającą pełną funkcjonalność programu i przetestuj ipMonitor przed zakupem. Ściągnij, zainstaluj i testuj bezpłatnie przez 14 dni.

Pobierz wersję próbną

lub

KUP TERAZ