Dameware Mini Remote Control

Dameware Mini Remote Control firmy SolarWinds to potężne oprogramowanie do zdalnego sterowania oraz narzędzie do udostępniania pulpitu, zaprojektowane, aby umożliwić informatykom zdalny dostęp do komputerów, laptopów i serwerów użytkowników końcowych. Dzięki natychmiastowej obsłudze systemów Windows, Linux oraz Mac OS , można łączyć się i zapewnić wsparcie techniczne wielu komputerom jednocześnie. Organizacje na całym świecie zaufały już Dameware.

Najważniejsze cechy programu Dameware Mini Remote Control

Wieloplatformowe udostępnianie pulpitu i zdalne sterowanie

Czasem dotarcie do korzeni problemu informatycznego wiąże się z dotarciem bezpośrednio do źródła. Program Mini Remote Control oferuje zdalny dostęp do komputerów, laptopów i serwerów z systemem operacyjnym Windows, Linux lub Mac OS X z jednej konsoli administracyjnej.

Zdalny dostęp do wyłączonych i uśpionych komputerów

Nie pozwól, aby nieodpowiadające urządzenia powstrzymały Cię przed rozwiązywaniem problemów IT. Połącz się zdalnie z nieaktywnymi komputerami za pomocą technologii Intel® vPro™ with AMT, Wake on LAN, and KVM.

Wieloczynnikowe uwierzytelnianie

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych lub zgodność, narzędzie zdalnego wsparcia nie może wykazywać żadnych niedociągnięć. Mini Remote Control wymusza dwu-czynnikową autoryzację w środowiskach wrażliwych na bezpieczeństwo poprzez logowanie i uwierzytelnianie za pomocą Smart Card.

Elastyczna kontrola dostępu użytkownika

Zagrożenia bezpieczeństwa występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, zarówno na zewnątrz jak i w szeregach firmy. Mini Remote Control pozwala ustalać zezwolenia dostępu do zdalnych komputerów na podstawie roli użytkownika lub używając integracji Active Directory w scentralizowanym trybie.

Dostosowywanie i automatyczne wdrażanie agentów zdalnego sterowania

Szybsze połączenie z urządzeniem użytkownika końcowego to szybsze rozwiązanie jego problemu. Oprogramowanie Mini Remote Control daje możliwość tworzenia i wdrażania własnych pakietów MSI do instalacji MRC Client Agent Service.

Narzędzia do zdalnej sesji

Twoja firma nie funkcjonuje w próżni, tak samo jak Ty. Dameware Mini Remote Control dostarcza takich narzędzi do zdalnej sesji jak czat, messenger, wykonywanie zrzutów ekranu, przesyłanie plików i wiele więcej.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania
Procesor 1 Ghz
Pamięć RAM 4 GB RAM
Wolne miejsce na dysku 150 MB
System operacyjny do instalacji Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, Windows Server 2008 R2, 2012 R2, 2016, 2019
System operacyjny dla zdlanego agenta Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 Windows Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016 Debian 5.0 i nowsze CentOS 5 i 6 Ubuntu 10.04.1 LTS do 10.04.3 LTS, 11.10 i 12.04 LTS Red Hat Enterprise Linux 5 i nowszeFedora 15 i 16 Mac OS X

Pobierz wersję próbną

Pobierz bezpłatną wersję testową ze strony SolarWinds, posiadającą pełną funkcjonalność programu i przetestuj Dameware Mini Remote Control przed zakupem. Ściągnij, zainstaluj i testuj bezpłatnie przez 14 dni.

Pobierz wersję próbną

lub

KUP TERAZ