Serv-U Gateway

Serv-U Gateway jest to łatwe w użyciu oprogramowanie serwera FTP.  Jest ono bezpiecznym uzupełnieniem narzędzi Serv-u FTP Server oraz Serv-u MFT Server. Narzędzie zapewnia bezpieczny transfer danych oraz posiada wszystkie funkcje umożliwiające zarządzanie transferem plików przez Internet. Dzięki temu programowi użytkownik ma dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca. Program pozwala na bezpieczne akceptowanie połączeń przychodzących w strefie DMZ i zapewnia głębszą ochronę podczas przesyłania plików w bezpiecznych sieciach. Serv-U Gateway bezpiecznie obsługuje ruch, który nie powinien być bezpośrednio przekazywany z sieci.

Najważniejsze cechy programu Serv-U Gateway

Integracja Gateway

Serv-U Gateway to dodatek do Serv-U MFT Server oraz Serv-U FTP Server. Programy te łączą się z narzędziem Serv-U Gateway i wysyłają do niego polecenie nasłuchiwania połączeń klientów na określonych adresach IP i portach.  

Zarządzanie transferem plików

Dołączenie Gateway do Serv-U MFT Server pozwala na lepszą ochronę danych oraz centralizację i uproszczenie przesyłania plików w organizacji. Gateway odgrywa podobną rolę jak odwrotny serwer proxy. Zaprojektowany został do bezpiecznego zarządzania ruchem, który nie powinien być przekazywany bezpośrednio z Internetu do zabezpieczonych systemów wewnętrznych.    

Wykorzystanie infrastruktury

Program obsługuje wdrażanie w zwirtualizowanych węzłach bez limitów procesora lub rdzenia. Natywna 64-bitowa aplikacja Serv-U maksymalizuje wydajność i działa w systemach operacyjnych Windows oraz Linux.

 Łatwe wdrożenie

Instalacja, połączenie i konfiguracja zajmują zazwyczaj nie dłużej niż godzinę. Wersja próbna obejmuje wszystkie funkcje serwera Serv-U MFT lub FTP oraz pełne uzupełnienie interfejsów mobilnych i internetowych, zarówno w sieciach IPv6 jak i IPv4. Wszystko zarządzane jest z istniejącej konsoli zarządzania Serv-U.

Adaptacja do sieci

Wiele bram sieciowych może być wdrożonych w różnych strefach DMZ lub innych strefach chronionych. Zewnętrzni partnerzy mogą łączyć się z Serv-U Gateway, podczas gdy wewnętrzni pracownicy nadal łączą się bezpośredni z Serv-U. Można określić, które usługi i adresy mają być dostępne na każdej z bram.  

Ochrona danych

Bezpieczne zatwierdzanie połączeń przychodzących na wzmocnionym serwerze zlokalizowanym w segmencie DMZ (niezależnie od tego czy używany jest FTP, FTPS, SFTP, HTTP czy HTTPS). Unikanie połączeń przychodzących z DMZ do bezpiecznej sieci prywatnej. Program pozwala upewnić się, czy żadne dane nie są przechowywane w segmencie DMZ.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania
Procesor 1.0 Ghz
Pamięć RAM 256 MB RAM
Wolne miejsce na dysku 30 MB
System operacyjny Windows Server 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Linux: Red Hat Enterprise Linux (RHEL) v.7.2 (rekomendowane), Fedora 24, Ubuntu 16.04, CentOS 8, 7.2, OpenSUSE 42.1

Pobierz wersję próbną

Pobierz bezpłatną wersję testową, posiadającą pełną funkcjonalność programu i przetestuj ipMonitor przed zakupem. Ściągnij, zainstaluj i testuj bezpłatnie przez 14 dni.

Pobierz wersję próbną

lub

KUP TERAZ