Najważniejsze funkcje

Najważniejsze funkcje DameWare NT Utilities

Oto lista niektórych funkcji:

  • Funkcja Active Directory DameWare NT Utilities nie wymaga zalogowania użytkownika aby działać. Producent otrzymuje również informacje zwrotną w postaci wiadomości email oraz komentarzy od użytkowników, że interfejs Active Direktory DNTU jest jednym z najlepszych na rynku pod względem funkcjonalności, elastyczności i łatwości w użyciu.
  • DameWare NT Utilities zawiera również program DameWare Mini Remote Control. Dzięki temu klient otrzymuje 2 programy w cenie jednego. Naszym zdaniem jest to dość ciekawa propozycja szczególnie dla tych, który planują zakup większej liczby licencji. Wówczas oszczędności są znaczne.
  • DameWare NT Utilities to aplikacja wielowątkowa, co pozwala na podwyższone osiągi i szybkość działania. Nie trzeba czekać na załadowanie jednego widoku by rozpocząć kolejne zadanie w programie. Można również ustalić własną hierarchie ważności wątków.
  • DameWare NT Utilities jest zaimplementowany wewnątrz interfejsu MDI (Multiple Document). Innymi słowy, można mieć wiele widoków otwartych dla danego komputera, albo kilku różnych jednocześnie.
  • Wsparcie techniczne jest dostępne darmowo (także zanim oprogramowanie zostanie zakupione przez użytkownika)

Poza tymi funkcjami i łatwością w użyciu sądzimy, że pozostałe dwie główne zalety to sposób licencjonowania programu oraz wsparcie techniczne. Wsparcie techniczne można uzyskać darmowo pisząc pod adres support@dameware.com nawet przed zakupem oprogramowania, a polityka licencyjna producenta wymaga jedynie kupienia software’u dla każdego użytkownika, nie zaś dla każdej maszyny, z którą będzie zdalne połączenie. Oznacza to, że jeśli w danym otoczeniu jest 10 000 komputerów i tylko 100 administratorów, trzeba wykupić jedynie 100 licencji. Jest to bardzo rozsądna polityka licencjonowania.

Szczególnie polecamy pobranie oprogramowania Directory DameWare NT Utilities i sprawdzenie jego funkcjonalności. Dzięki temu użytkownik będzie mógł się upewnić czy program spełnia jego wymagania i oczekiwania. Można pobrać 14-dniową wersję próbną programu Directory DameWare NT Utilities przed zakupem. Jest ona w pełni funkcjonalna. Zatem jest sporo czasu na dokładne przetestowanie i sprawdzenie wszystkich funkcji i możliwości. Zdecydowanie do tego zachęcamy. Najnowszą wersję można ściągnąć pod http://dame-ware.pl/dameware-nt-utilities/pobierz/.